Katılımcı Yorumları

Bireysel, Online, Grup veya Seminer çalışmalarımıza katılan kişilerin görüşleri

Esma-ül Hüsna ruhsal okuma çalışmasından sonra çocukluğumdan beri sudan korkardım. Yüzme bimiyordum. Tatillerde dizime kadar denize girerdim. Ellerimle saçımı ıslatırdım. 
14 yaşıma kadar saçımı geriye doğru alarak yıkadım, yüzüme su değdiğinde nefessiz kalır tıkanırdım. 
Bu çalışmalar ile birlikte pek çok değişim yaşadım, şimdi hafta da üç gün havuza gidiyorum, yüzmeyi öğrendim, su korkumu yendim. Akan suyun altında rahatlıkla durabiliyor ve nefes alabiliyorum.
Teşekkür ederim. 
 

Birsen Çalış

Sevgili Işık,
Sayenizde hayatımda yeni bir sayfa açıyorum ve kendimi olduğum gibi kabul edip mutlulukla yaşamayı seçiyorum. 
Varlığınıza şükürler olsun. Allah sizden razı olsun.
 

Nilüfer Apaydın

Koşulsuz sevginin, güzelliklerin koşulsuz inanmak,dua ile canım Allah'ım sevgisi sizlerin aracılığı ile varolabileceğini bir kere daha hatırladım. Teşekkürler 
her ayırdığınız saniye için.
 

Dilek Kulluk Albayrak

Faydalandım, hep bildiğimi zannettiğim şeyleri farklı bakış açıklama ile dokundunuz. 
Öğrendim ki, dua ettikten somra acaba olur mu diye beklemeyeceğim, güveneceğim, kabul olacağından emin olacağım. sevgiler ile
 

Esen Ekemen

Harija bir eğitimdi Işık hocam ruhuma ve kalbime dokunduğunuz için teşekkür ederim. 

Nayime Kutca

Çok faydalı,dolu, huzurlu, içimize döndüğümüz bir eğitim geçirdik.
Kendimi şanslı hissediyorum. 

Özcan Üçkaya

Böyle güzel bir yolda bunca yıldır hizmet verip böylesine aşk dolu ve mütevazi olmak. Şimdiye kadar aldığım tüm eğitimleri bir kenara koyuyorum. Bu eğitim sorularıma cevap oldu. teşekkür ederim.

Sevinç Kubat

Işıklar saçan güzel kadın özünden özüme ışıklar saçtırdın.varlığına şükürler olsun mükemmel bir seminerdir.sevgi ve aşk'la

Yelda Zabun

Eğer Işık Elçi çelebi misali şehrinize geldiyse mutlaka önceliğiniz bu eğitim olsun. çok şey değişiyor. 

Esin Aydınoğlu

Hayatımda fark yaratacağına inandığım bir gün olduğuna inanıyorum. Özümüzü bize döndürdüğün için sonsuz teşekkürler sayın ışık elçi.

Zeynep Kutlu

Öyle bir gündü ki var olmanın yaratılmanın sevginin Allah sevgisinin tekamülün bilincinde...
Sanki Kabe'deydim..
iyi ki varsınız teşekkürler 
 

Serap Çamdalı

Pek çok eğitim arasından seçtiğim Spiritüel Yaşam Koçluğu, beklentimin çok ötesinde çıktı. Değişimi ikinci gün hissetmeye başladım. Nöroloji hekimi olarak söylemek isterim ki Spiritüel Yaşam Koçluğu, bizim alanımızdaki eksikleri tamamlayan çok etkin teknikleri içeriyor.

Nurgül (Nöroloji Hekimi)

Işık Hanım’ın Ankara’daki Esma-ül Hüsna ve Ruhsal Okuma eğitimine katıldım. Işık Hanım’ın bilgeliği, güleryüzü ve samimiyeti ile çok şey öğrendik. Eğitime katılmadan öcne bir gün gibi kısa bir zamanda neler öğrenebileceğimi düşünüyordum ancak o bir güne o kadar çok şey sığdırdı ki Işık hanım... Ruhsal hayat amacımı belirlemek ve kendi değerimin farkına varmak beni o kadar özgürleştirdi ki. Beni en mutlu eden şey Rabb’imin isimleri, Esma-ül Hüsnalar’la şifalanmak oldu. Kendime ve hayatı yeniden keşfettim. En önemlisi, Yaratan ile bağım güçlendi. Artık, Rabbi’min sevgisini çok net hissediyorum. Yıllardır yaşadığım kısır döngülerden ve sorunlardan bu kadar hızlı kurtulacağımı hiç tahmin etmemiştim. Yaşadığım olaylara, hayata karşı farkındalığım arıttı. Işık Hanım’ın beni en çok etkileyen özelliği, samimiyeti. Her bir kelimesi yüreğinden çıkıyor ve insanın yüreğine işliyor. Yıllardır kişisel gelişim çalışmalarını takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim: Bu çalışmalarda hep bir eksiklik vardı. Sadece bilinçaltı düzlemde ve enerji düzleminde yapılan bu çalışmalar bir süre sonra tekrar kısır döngüye girmemize neden oluyordu. Işık Hanım’ın çalışmalarının en büyük farkı nefsi şifalandırmak, Yaratan’la bağımızı kurmak ve kendi manevi değerlerimiz olan duayı, tevekkülü öğrenmek. Kendi dinimiz olan İslamiyet’in güzel ahlakını yaşamak. Böylece Elif yolunda yürüyerek Fatiha’da yaşayarak gerçek başarı ve mutluluğu öğrenmiş oluyoruz. Maalesef hayatımızdaki araçları putlaştırıyoruz. Araçları amaç haline getirince hayat çıkmaza giriyor, bu çıkmazı aşmak ve ruhsal olarak şifalanmak için kesinlikle Işık Hanım’ın çalışmalarını tavsiye ederim. Sadece almak ve başarı üzerine kurulan bir kişisel gelişim anlayışı, bir yerde insanları tekrar eden kısır döngülere sevk ediyor. Hayattan bolluk isterken acaba biz ne veriyoruz hayata? Veya çok başarılı olup da manevi değerlerden yoksunsak bu ne kadar başarı sayılır? Ruhsallık ve maneviyatın önemi burada giriyor devreye. İşte Işık Hanım’ın eğitimleri bu açıklığı kapatıyor. Artık kendi değerimi idrak ediyorum. Yaratan bize bu kadar değer vermişken bizim kendimizi değersiz görmemiz Rabb’imize karşı haksızlık. Işık Hocam, bize rehber olduğunuz için teşekkür ederim.

İlker B. (Biyoenerji eğitmeni)

KENDİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR", Peki kişi kendini nasıl bilir? Bu insanoğlunun çıktığı çıkabileceği eşsiz ve en mükemmel yolculuktur.Kendini bilmek hele de nasıl bileceğini aktarmak? İşte bu bir sanat.Aldığım eğitimler gözümü ve gönlümü genişletti.Işık Elçi'yle geçirdiğim her dakika değiştim her an dönüştüm.İsminin hakkını ancak bu kadar verebilir bir insan.. Öğrendiğimiz her tekniği birbirimiz üzerinde uyguladığımızda o an sadece pratik yaptığımızı sanmıştım smile ifade simgesi Işık Elçi Akademi size özgür olmayı öğretir,hayat yolunda mutlulukla yürümeyi,değişime ayak uydurmayı,bütünleşmeyi,insan olma sanatını öğretir .Eğitim bittiğinde varlığı için şükrettiğim dostlarım,geçmişin travmatik etkilerinden arınmış bir bilinçaltım,koşulsuz sevgiyi öğrenmiş bir kalbim,cesaretle Allaha güvenle adım atan ayaklarım vardı.Bu yazıyı okuyan sevgili arkadaşım, doğru adrestesin.TEŞEKKÜRLER 

Gökçen Gökçe (Anestezi Uzmanı)

Spiritüel Yaşam Koçluğu, Alem-i Dünya üzerinde öğrencilerine Hak Yolunu ve Aşk Yolunu önce kendi Hz. İnsan mükemmeliğinin farkındalığını kazandırarak öğreten bir eğitimdir. Spiritüel Yaşam Koçları olarak yolumuza 'İkra' İnsan, 'İkra' Hayat, 'İkra' Bilgi diyerek Aşk'la, Sevgi'yle ve İnanç'la her dem gelişerek devam ediyoruz. Sevgiler, 

Güçlü Metin (Astrolog)

Size yine “TEŞEKKÜR EDİYORUM” diye sözlerime başlıyorum. Kurs sonu güzel bir dönüş yolculuğu yaptım, dönüşümde araç hızımın yükselmesine rağmen gayet sakindim. O kendiliğinden kalkan omuzlarım ve gerilen bedenim yılların alışkanlığını bir anda terk etti. Sakin,huzurlu,sanki Uludağ’da da kayak yapıyor gibi, boşlukta süzülen bir kartal endamıyla, yüreği sevinç duyguyla dolup taşan bir yolculuk…Size yine “TEŞEKKÜR EDİYORUM” Hocam, Evim ana yola cepheli, araba gürültüsü sık sık rahatsız ediyordu, farkında olmadan duyuyor ve içimden de zaman zaman kızıyordum. Araba gürültüsü şimdi normal radyo müziğine dönüştü. Araba gürültüsünü duymuyorum. Omuzlarım artık kalkmıyor,sanki yıllardır özlemini çektiği yerine oturdu. Huzura kavuştu.Size yürekten “TEŞEKKÜR EDİYORUM” ediyorum Hocam. Her teşekkür edişimde de yüreğim,gözlerim doluyor,bir duygu selidir bedenimde ve yüreğimde taşıyor.. İyi ki varsınız ve hocamsınız.

Celali (Avukat)

Sevgili ışık hocam Akşam izlediğimiz kişisel gelişim mi ? kişisel gerillim mi? seminerinizi sevgiyle izledim. Beni en çok etkileyen,kendi deneyimlerinizden seçtiğiniz örnekleriniz oldu. Herşeyin altında bir şey aramaktan yorulmuş biri olarak "Herkesin cüzi iradesi var"çümleniz bana KIYAMI "Kişisel gelişim yeni bir şey değil kendi degerlerimize sahip çıkalım,bizim mevlanamızda kişisel gelişimciydi ,eylemsiz istemek olmaz(secret) " cümlelerinizle bana KRAHAT 'I "Beş vakit namaz kılan biri olarak"cümleniz bana RUKU'YU "Yardım edebileceklerimize yardım ederiz, biz kapıyı gösteririz ,girip gimemek ona kalmış" cümleniz bana SEÇDE'Yİ hatırlattı Üç yıldır kişisel gelişimle beraber gerilmiş,karıştırmış, cocuklugumdan beri kıldıgım NAMAZ"I bırakmıştım Namaz benim için, Yaradanla beraber olmak, okumak ,istemek ve sevgiyle yapmaktır Bunları tekrar fark etmemi sağladığınız için teşekkür edeim. Ayrıca Ayşe ve kahve, çok güldüm,aklıma geldikçe hala gülümsüyorum. Egoyu, Türk filimiyle anlatmanız inanılmaz güzel ve komikti teşekür ederim,hocam, yol arkadaşım ve IŞIĞM

Aynur Ege

Spiritüel eğitim koçluğu derslerine başlamamdan sonra aldığım bilgiler ışığında kendime ve insanlara bakış açımda olumlu yönde gelişmeler oldu . Önce kendime ve daha sonradan insanlardan yardım alma konusunda artık daha ilgili ve cesurum . Rüyalarımı daha net görüp bana gelen şifre ve sembolleri daha rahat yorumluyorum . Danışanlarımın bana anlattığı rüyalardan da daha rahat ve iyi yorumlar yapabiliyorum . Tanımadığım insanlardan bile bile yardım istekleri alıyorum ve hazır olduğum inancındayım . Uzun süredir yazmak istediğim kitabıma başladım ve kitabım ile ilgili araştırmalar yapıyorum . Algımın açık olduğunu düşünüyor ve tanımadığım kişilerden gelen yardım önerilerine de daha cesurca davranıyorum. 

Yasemin Işıl Karagülle (Eczacı)

Geçen ay ki SYK 1.Eğitimi gayet güzeldi . Aynı zaman da ağır bir süreçti . Kendimizle yüzleşmeye başladığımız ilk basamaktı . Zihinsel süreci ağır ama zevkli bir deneyimdi . Öğrendiğimiz teknikler pratik ve kolaydı . Grup enerjisi ve hocamızla olan diyaloglar çok keyifliydi .

Ajda Akdaş Karayel (Yoga eğitmeni)

SYK eğitiminin birinci ayında aldığımız eğitimden sonra en belirgin olan dönüşüm annemle yaşadıklarım oldu. Eğitimde uygulanan teknikten sonra annem yapılan uygulmayı bilmemesine rağmen bana yaklaşımı ve davranışları çok değişti.Çok etkiliydi.Ayrıca rüyalarımda ki değişimde beni etkileyen şeyler arasında. Öğretilenlerin hemen uygulanabilir olmasıda çok güzel. Öğrendiklerimi tanıdıklarıma uyguladım ve sonuçlara ulaşmak beni çok mutlu etti.

Mehtap Baki

İLETİŞİM

Telefon: 216 533 50 13
E-posta: [email protected]
Whatsapp: 0536 733 26 91
Form: İletişim formu

KATILIMCI YORUMLARI

Işık Elçi Akademi © 2004 - 2021, Hasat Sk. No: 52 Şişli, 216 533 50 13