Katılımcı Yorumları

Bireysel, Online, Grup veya Seminer çalışmalarımıza katılan kişilerin görüşleri

Ayşe Mutlu
Ayşe Mutlu

Herkese selam dostlar 😊 Bir haftadır bu grupda sizlerle birlikte öğrenmeye,uygulamaya geçirmeye çalışıyorum.Uzun bir süredir aile ve sosyal hayatımın zorluklar,kırgınlıklar,hayal kırıklıkları,kayıplar,sevgisiz bir süreçde olduğunu zannediyordum.Bu hafta anladım ki;bu olup bitenler ve hayatımdaki insanların tümü nasılda yerli yerindeler ve güzeller.Hepsinde kendimi gördüm.Verilen Esma nın öncesinde yapılan öğreti uzuunn ferah bir yolculuk gibi.Sonrasında kendi adımızla söylemek de verilen bir söz bir anlaşma gibi.Ne büyük bir mutluluk ve ferahlık kelimeler yetersiz kalıyor.Olmazların neden olmadığını öğreniyor ve olanlara şükrediyorum 🙏 Sürpriz de şu ki :7 gün mucizelerle dolu.Hayal dediğim ,belki dediğim,bundan sonra çok zor dediğim şeyler sıraya girdiler OLMAK için.Bin şükür 🙏 Bu grubu oluşturup,rehberliğimi yapan sevgili Işık Hocama ve yol arkadaşlığı yaptığınız için siz değerli dostlara selam olsun ❤️🌹🧿

Ayşe H.

 

İsminizin anlamını yaşıyorsunuz ışık hanım,etrafınıza ışık oluyorsunuz.Işığınızda şifa buldum.Bağırarak söylemek istiyorum sizden aldığım eğitim sayesinde ben artık şifalandım ,ne istediğimi biliyorum ve farkındalığımı yaşıyorum artık.Umarım herkes gördükleri rüyaların bize ışık tutan rüyaların rehber rüyalar olduğunu ve şifanın da o görülen rüyalar içinde olduğunun farkına varırlar.Herşey için çok teşekkür ederim.Allah sizden razı olsun.

Esim H.

 

Işık Hanım,
Rüya Koçluğu serüvenim de pek çok konu öğrendik. Bu süreçte bizim rüyalarımız da yorumlandı. Yeni hatırladığımız rüyalarımız da iyileşmenin ne kadar hızlı olduğunu değişen rüya sembollerimizde gördük. Karanlıklar ışığa dönüştü. Doğru rüya yorumunun ne kadar önemli olduğunu anladım. Yıllardır rüyalarımda değişim hiç olmamıştı. Emeğinize sağlık, kattığınız farkındalığın değeri asla ölçülemez.

Sibel H.

⚘Sizle seansa girmeden iki gün öncesi üzerimde bir huzursuzluk vardı belki fark etmişsinizdir gerçi beni tanımadığınız için fark etmemiş de olabilirsiniz sabah kalktıgımda o enerjiler yoktu ben bendim zaman zaman bu gibi durumlarla karşılaşıyordum. Vermiş olduğunuz dualar olumlamalar çok isabetli oldu sizi tebrik ederim tam nokta atışı 😅 verdikleriniz ve çektiğim kartlar bu kadar olur. Biz gerçek yerlerde doğru istikamette olduğumuzu düşünüyorum . Katkı sağladığınız her dokunuşun size dönüşü hayrı bereketi bol olmasını diler gecenize huzur gününüze de neşe katması dileği ile hoş kalın sevgisiz hiç kalmayın 🦋🐞

Asuman H.

Şifa ve dua çalışmasında 21. Günün sonuna yaklaştık ve bu 21 gündür inzivadayım ve kendi içsel yolculuğumda inanılmaz yol katettiğimi düşünüyorum.

Begüm Gündüz

Sevgili Işık Elçi;

Çocukluğumdan bu yana sürekli neden rüya gördüğümü merak ederken sizinle tanıştım. Yapmış olduğumuz çalışmalarda rüyalarımın kendi içsel yolculuğuma rehber olduğunu fark etmek çok güzeldi.. Bana yeni yollar ve kapılar açtı. Hala çalışmalarıma, rüyalarımın yolculuğuna deva ediyorum...

Esmaül Hüsna çalışması ile yaşadıklarım ve tecrübelerim benim için olağan üstü güzel. Öncelikle onaylanma duygusunu yendim ve hayal ettiğim işi hayatıma çekerek,kendi bilgi ve tecrübelerimle tamamladım... Şimdi Hedefim daha büyük projeler.
Yokluk bilinci içinde yaşadığımı fark etmek ve gerekli çalışmaları yapmak; hayatıma bolluk ve bereket kattı...
Hiç unutmuyorum bana demiştiniz ki: Başkasını değiştirmeye çalışmak yerine, kendimi değiştirmemi ,değişmek mümkün değilse karar almam gerektiğini söylemiştiniz. Önce kendimi değiştirdim, sonra karar aldım ve daha sonra da etrafımdaki değişimleri izledim. Anladım ki kendimizi tanımak,bilmek, fark etmek çok önemli...

Ve daha bir çok değişim...

"Rüyalarıma, dualarıma, Elif Yolunda dimdik olmaya ve Fatiha'da kalmaya devam edeceğim."

Hayatıma kattığınız ışık ve sevgi için teşekkürler.

Sevgilerimle.


Gülis Özhan
Gülis Özhan

Işık Hocammm...
Yolumuz önce kitaplarınızla kesişti.. Sonra Esmaül Hüsna ruhsal okumayla birebir tanışma fırsatımız oldu.. Sonrasında iletişimimiz hiç kopmadı.. Her zaman destek oldunuz,rehberliğe devam ettiniz..
Öyle güzel bir paylaşımcısınız ki,en çok hoşuma giden kişiyi kendinize bağımlı kılmadan veriyorsunuz,alma verme dengesini bozmadan..
Bol rüya gören fakat rüyalarını hatırlayamayan biriydim..kitaplar ve rüya günlüğü denemelerimle biraz daha rüyalarımı hatırlamaya başlamıştım. Esmaül Hüsna ruhsal okuma çalışmasıyla birlikte rüyalarımı daha net hatırlamaya başladım.
Ve beni etkileyen rüyaları sizinle paylaştığımda siz rehberliğinize devam ettiniz..
Ve en önemlisi,Rüya Koçluğu..bu kadar rüya gören birine,kendi tekamül yolunda ilerleyebilmesi için yol gösterdiniz..İyi ki de yol gösterdiniz..
Rüya Koçluğu,sadece rüyaları değil kendi hayatımızı,uyanık yaşamdaki durumlarımızı da analiz etmemizi,kendimize ayna tutmamızı sağlıyor.
Ve eğitimden sonra,yaptığım çalışmalarla rüyalarım değişmeye başladı,bu o kadar güzel ki,bunu fark edebilmek bambaşka bir duygu..
Hayatlara dokunabilmemiz için,önce kendi hayatımıza dokunmamız gerekli..
Ve bu eğitimde siz önce bizlerin hayatına dokunuyorsunuz,ve rehberlik ederek nasıl dokunmamızı gerektiğini öğretiyorsunuz..
Yolumuz kesiştiğinden bu yana hayatıma dokundunuz,tekamül yolculuğumda rehberlik ettiniz,etmeye de devam ediyorsunuz.
Önce bizi karşılaştıran Rabbime sonra da size çokk çokk teşekkür ederim.
Rehberliğiniz ve ışığınız daim olsun,kolaylıkla güzellikle artarak devam etsin..
Bu arada yazım uzun oldu..zaten benden de uzun beklerdiniz 😂 söylemek istediklerimin duygularımın yanında az kalır 😌

Ebru H. (Eczacı)

Yıllardır merak ettiğim rüyaların gizemli dünyasına birlikte adım attık. Eğitim sürecindeki rehberliğin anında tespit edip ödevler vermen rüyalara verdiğin değeri gösteriyor. Yürümeye ve ilerlemeye devam etmek için rüyalardan rehberlik almaya devam edeceğim. Dualarımda rabbime yoluma ışık tutmasını iyi ve doğru olanı göstermesini isterim. Bu ışığın “ışık” olması anlamamı ve bilmemi sağladı. Işığınız bol olsun...

Aynur Çetin

Sevgili Işık Elçi'den aldığım Rüya Koçluğu eğitimi, hem içeriğin zenginliği hem de bilgilerin pratikliği açısından çok başarılıydı. Rüyaların insan hayatındaki fonksiyonuyla ilgili bir çok farkındalık edindim. Rüya kalitesinin arttırılması, rüyaların analiz ve danışana nasıl yol gösterici olunabileceğine dair pratik, güvenli ve etkili bir çok tekniği tanıma fırsatım oldu. Daha önce aldığım koçluk odaklı bir çok eğitimde öğrendiklerimi tekrar etmeyen ama tamamlayan ve güçlendiren bir eğitim olduğu için bu süreçten çok memnun kaldım. Rüyaların ne kadar geniş bir perspektifle analiz edilebileceğine dair bu yeni bakış açımla danışanlarıma daha da faydalı olacağımı düşünüyorum. Ayrıca bir eğitmen ve insan olarak Işık hanımın mütevazi ve ismi gibi ışık saçan enerjisini deneyimlemek de çok keyifliydi. Işık Hanım size gönülden teşekkür ederim, Sevgilerimle..

Didem Şendal

Esma-ül Hüsna ruhsal okuma çalışmasından sonra çocukluğumdan beri sudan korkardım. Yüzme bimiyordum. Tatillerde dizime kadar denize girerdim. Ellerimle saçımı ıslatırdım. 
14 yaşıma kadar saçımı geriye doğru alarak yıkadım, yüzüme su değdiğinde nefessiz kalır tıkanırdım. 
Bu çalışmalar ile birlikte pek çok değişim yaşadım, şimdi hafta da üç gün havuza gidiyorum, yüzmeyi öğrendim, su korkumu yendim. Akan suyun altında rahatlıkla durabiliyor ve nefes alabiliyorum.
Teşekkür ederim. 
 

Birsen Çalış

Sevgili Işık,
Sayenizde hayatımda yeni bir sayfa açıyorum ve kendimi olduğum gibi kabul edip mutlulukla yaşamayı seçiyorum. 
Varlığınıza şükürler olsun. Allah sizden razı olsun.
 

Nilüfer Apaydın

Koşulsuz sevginin, güzelliklerin koşulsuz inanmak,dua ile canım Allah'ım sevgisi sizlerin aracılığı ile varolabileceğini bir kere daha hatırladım. Teşekkürler 
her ayırdığınız saniye için.
 

Dilek Kulluk Albayrak

Faydalandım, hep bildiğimi zannettiğim şeyleri farklı bakış açıklama ile dokundunuz. 
Öğrendim ki, dua ettikten somra acaba olur mu diye beklemeyeceğim, güveneceğim, kabul olacağından emin olacağım. sevgiler ile
 

Esen Ekemen

Harija bir eğitimdi Işık hocam ruhuma ve kalbime dokunduğunuz için teşekkür ederim. 

Nayime Kutca

Çok faydalı,dolu, huzurlu, içimize döndüğümüz bir eğitim geçirdik.
Kendimi şanslı hissediyorum. 

Özcan Üçkaya

Böyle güzel bir yolda bunca yıldır hizmet verip böylesine aşk dolu ve mütevazi olmak. Şimdiye kadar aldığım tüm eğitimleri bir kenara koyuyorum. Bu eğitim sorularıma cevap oldu. teşekkür ederim.

Sevinç Kubat

Işıklar saçan güzel kadın özünden özüme ışıklar saçtırdın.varlığına şükürler olsun mükemmel bir seminerdir.sevgi ve aşk'la

Yelda Zabun

Eğer Işık Elçi çelebi misali şehrinize geldiyse mutlaka önceliğiniz bu eğitim olsun. çok şey değişiyor. 

Esin Aydınoğlu

İLETİŞİM

Telefon: 0536 733 26 91
E-posta: [email protected]
Whatsapp: 0536 733 26 91
Form: İletişim formu

KATILIMCI YORUMLARI

Işık Elçi Akademi © 2004 - 2024, Ataşehir, İstanbul 0536 733 26 91