Mobil

iPhone ve Android Uygulamaları

mobil uygulama

Esma-ül Hüsna ile Ruhsal Şifa

Bu uygulama ile Esmaül Hüsna zikir çalışması yaparken aynı zamanda her Esmaül Hüsnaya ait dua ve o konuda gerçekleştirmeniz gereken ödev bilgisi de sizlere sunulmaktadır.

Aynı zamanda uygulama kendinizin zikir çekmek istediğiniz duaları eklemenize, zikirlerin anlamlarını kaydetmenize, zikir hedef sayınızı belirlemenize ve eklemiş olduğunuz zikirleri silmenize olanak vermektedir.

Tesbih uygulamasını internetsiz zikirmatik özelliği sayesinde her yerde kullanabilirsiniz.

Zikirmatik uygulaması ile günlük tesbihlerinizi çekebilir, kaldığınız yerden devam edebilir ve tek tuş ile sayacınızı sıfırlayabilirsiniz.

Belirtilen zikir hedefine ulaşınca gül ikonuyla uyarı sağlamaktadır.

Namaz sonrasında Tesbih olarakta kullanabilmeniz için ayrıca zikirmatik ekranı bulunmaktadır.Android Google Play Store indirme linki
iOS App Store indirme linki

vodafone sms kullanim

Vodafone kullanıcılarıne yönelik, Işık Elçi`nin içerik sağladığı iki servis bulunmaktadır.

Esma-ül Hüsna Servisi
Allah’ın güzel isimlerinin manaları ve dualarının öğrenilebileceği servistir. 10 gün ücretsiz abonelik başlatmak için HEDIYE boşluk ESMA yazarak 7070’e göndermek yeterlidir. Ayrıntılar (Vodafone)

Rüyalara Işık Tutun Servisi
Abonelerin, rüya yorumuyla alakalı genel bilgileri ve ipuclarını video izleyerek öğrenmelerini sağlayan bir servistir. 10 gün ücretsiz abonelik başlatmak için HEDIYE boşluk ISIK yazarak 7070’e göndermek yeterlidir. Ayrıntılar (Vodafone)

İLETİŞİM

Telefon: 0536 733 26 91
E-posta: [email protected]
Whatsapp: 0536 733 26 91
Form: İletişim formu

KATILIMCI YORUMLARI

Işık Elçi Akademi © 2004 - 2024, Ataşehir, İstanbul 0536 733 26 91