Hakkında

Işık Elçi Tek
Işık Elçi Çalışmalar
Işık Elçi Kitap

Işık Elçi İzmir`de doğdu. Gördüğü rüyaların ona rehberlik ettiğine inanıp rüyalarını hayata geçirmeye başladığı andan itibaren kendi hayat amacını gerçekleştirmeye, bütünün hayrına hizmet etmeye başladı.

İktisat eğitimini yarım bırakarak Önder Paker’den Dramatik Yazarlık eğitimi aldı.

Kendini geliştirme yolculuğu oyunculuk, beden dili ve etkili iletişim, nefes, kuantum uygulayıcılık, kurumsal liderlik, eğitimlerini alarak devam etti. Türkiye`nin ilk ve sayılı Nlp Master Trainer eğitmenlerinden olan Işık Elçi eğitim sırasında gösterdiği başarı nedeniyle Wyatt Woodsmall`a eğitimlerinde iki kez asistanlık yaptı. Işık Elçi St.Clements üniversitesi psikoloji bölümü mezunudur.

Kişisel gelişim alanında 2003'ten beri profesyonel eğitim veren Işık Elçi, kendi oluşturduğu çalışma programları ile Türkiye ve yurt dışında eğitim ve seminerlerine devam etmektedir.

Işık elçi, pek çok sosyal sorumluluk projesine öncülük etmiştir. 2010 yılında 40 Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülünü, eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri ile aldı.

Birçok televizyon programına konuk olarak katılan Işık Elçi, Rüyalar Gerçektir adlı kendi programını da Showmax kanalında üç sezon devam ettirdi.

Habertürk internet portalında ve Takvim gazetesinde köşe yazarı olarak okuyucuları ile buluştu.

İlk kitabı yayınlandıktan sonra seminer ve eğitimler vermeye başlayan Işık Elçi, daha sonra yine kendi oluşturduğu Spiritüel Yaşam Koçluğu, Tekâmül Kaynakları, Esma-Ül Hüsna ile Ruhsal Rehberlik eğitimlerini hayata geçirdi ve bireysel, grup, kurumsal danışmanlık ve uygulayıcı yetiştirme çalışmalarına devam etmektedir.

İLETİŞİM

Telefon: 0536 733 26 91
E-posta: [email protected]
Whatsapp: 0536 733 26 91
Form: İletişim formu

KATILIMCI YORUMLARI

Işık Elçi Akademi © 2004 - 2023, Ataşehir, İstanbul 0536 733 26 91