Meditasyon ve Olumlamalar

Işık Elçi'nin televizyon yayınlarında ve stüdyoda kaydettiği meditasyon ve olumlamalar, geçtiğimiz yıllarda cd ve dvd olarak yayımlanmıştı. Artık onları bu sayfadan ve Spotify, Google Podcasts ve Apple Podcasts gibi popüler uygulamalardan da dinleyebilirsiniz. Yine de dvd formatında dinlemek istiyorsanız, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Ağrılardan Kurtulma Meditasyonu

Hastalıklar da bir seçimdir. Kelebek etkisi yaratmak için bu meditasyonu dinlerken şifa bulacaksınız. İhtiyacınız olan sağlıklı bir beden, zihin ve ruh. Şifa bir adım ötenizde. Almak için Ağrılardan kurtulma.

Acıları Bırakma Meditasyonu

Gelin güzel bir seçim yapın, mutlu olmanızı engelleyen acılardan özgürleşin. Bırakın hepsi gitsin. Onlara ihtiyacınız yok. “Kendi varlığımı kabul ediyorum ve yaşam deneyimlerimden güzellikle öğrenmeyi seçiyorum” demek için Acıları Bırakma…

Çekirdek İnanç Değiştirme Meditasyonu

Yuvaya, kendi özüne yolculuğa hazır mısın? O halde, seni oraya götürecek yola gitmene engel olan inançlarını değiştirerek bunu çok daha iyi bir şekilde yapabilirsin. 

Eksikli, kusurlu, yalnız veya çaresiz olduğuna dair inancını oluşturan "tohum korku"nu değiştirdiğinde çok şey değişir.

Yuvaya ulaşabilmenize engel olan inançlarınızı değiştirmek için yol ve yöntemleri bu kayıtta bulacaksınız. 

Çünkü eğer gidemiyorsanız gitmek istediğiniz yere, sizin bir inancınızdan dolayıdır. Yapamıyorsanız yapmak istediğiniz şeyleri, sizdeki bir engelleyici inançtan dolayıdır, hücresel bellekte kayıtlı olan.

Evin huzuru ve mutluluğunu içinizde hissettiğinizi bilin ki, bu duygu hayatınıza da yansısın.

Bu hem bir fizik hem de bir gönül yasasıdır. Çünkü içte ne varsa dışta da o olacaktır. Yerçekimi kadar kesin bir gerçek.

Ve sonra, bu içsel huzurun çıpasıyla geleceğinizi adım adım kurabilirsiniz.

Olmak istediğiniz siz ve yaşamak istediğiniz hayat.

İşiniz, ilişkileriniz ve sağlığınızla ilgili her şey. Eğer onları nasıl tasarlıyorsak ve hepsi öyle oluyorsa – ki bunu yapmak elinizde – bunu yapmak için sizi engelleyen kişi sizden başka kim olabilir?

Kendinize engel olmayı bırak ve izin verin. 

Bu kayıtla, sizi engelleyen inançlarınızı değiştirmenin yollarını öğreneceksiniz.

Sonsuz Yaşam Meditasyonu

Ruhsal Yolculukta keşkelere ve pişmanlıklara yer yok. Mutlu bir çocukluk ve sağlıklı bir geçmiş yaşamak Tanrı'nın bize sunduğu sonsuz kaynaklarla mümkün. Geçmişteki tüm yaşananları kocaman bir gülümsemeyle farkındalığa çevirmek, gelecekteki niyetlerimizi yolumuza çıpalamak ve gerçekleştirmek için, "Sonsuz Yaşam Meditasyonu".

Rüya Meleği Meditasyonu

Rüyalarınızda ve hayatınızda size yol gösterecek olan rüya meleğiniz ile tanışacak, onunla işbirliği yapmanın keyfini çıkaracaksınız. İnanmanın ötesine geçin, meleklere "Evet" deyin. 

Dua Meditasyonu

Nasıl dua etmeliyiz? Niyetlerimizi ve dileklerimizi nasıl ifade etmeliyiz? Bu Dua Meditasyonu'nu dinlerken, kendi dua yönteminizi geliştireceksiniz. Yaratan'ın sesini duymak için yüreğinizden, zihninizden ve ruhunuzdan yarattıklarınızla, ruhunuzun yolculuğuna ışık tutacaksınız. Zihni, kalbi ve Ruh'u bir kılacaksınız.

İLETİŞİM

Telefon: 0536 733 26 91
E-posta: [email protected]
Whatsapp: 0536 733 26 91
Form: İletişim formu

KATILIMCI YORUMLARI

Işık Elçi Akademi © 2004 - 2024, Ataşehir, İstanbul 0536 733 26 91