Meditasyon ve Olumlamalar

Işık Elçi'nin televizyon yayınlarında ve stüdyoda kaydettiği meditasyon ve olumlamalar, geçtiğimiz yıllarda cd ve dvd olarak yayımlanmıştı. Artık onları bu sayfadan ve Spotify, Google Podcasts ve Apple Podcasts gibi popüler uygulamalardan da dinleyebilirsiniz. Yine de dvd formatında dinlemek istiyorsanız, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Cenneti Yaratmak Meditasyonu

Mor alev sembolü ile hayallerinizi, hedeflerinizi ve rüyalarınızı şekillendireceksiniz. Yüreğinizde ve yaşadığınız yerde cenneti yaratabileceksiniz. Tüm bunlar olurken kendi varlığınız için şükretmenin, hayata ve deneyimlerinize güvenmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Birlik Meditasyonu

Yeryüzünde yaratılmış olan her şeyle, Tanrı'yla ve Tanrı'nın bize sunduğu en güzel hediye olan Öz'ümüzle bütünleşmek için şimdiden güzel bir nefes alın. Varlığınızı hissederek gerçekleştireceğiniz bu meditasyonda, mutlu olmanızı engelleyen her ne varsa onlardan arınacak, 'olma'yı seçecek, anlayış ve neşe ile yaşama bakacaksınız.

Rüya Olumlamaları: Rüyada Anne ve Baba ile Buluşma

Uyku ile uyanık yaşamı iş birliği içine sokabilmeniz, uyku sürecinde sonsuz ve kalıcı bir iyileşme sağlayabilmeniz için özel olarak hazırlanan olumlamalar... Bu olumlama ile hayatınızdaki güveni ve sevgiyi temsil eden anne ve babanız ile bağlarınızı güçlendirecek, içsel gücünüzü arttıracaksınız...

Rüya Olumlamaları: Rüyaları Hatırlama

En büyük kazancınız hatırladığınız rüyalardır. Hatırladığınız her rüyada iyileşir, güçlenir, sonsuz bir güven ve sevgi ile donatılırsınız. Hiçbir zaman yalnız olmadığınızı bilirsiniz. Gördüğünüz rüyaları açık ve net olarak hatırlamak, rüyalarla ilgili oluşmuş olumsuz düşüncelerden ve inançlardan arınmanızı ve rüyalarla işbirliği içinde olmanızı sağlayacak...

Rüya Olumlamaları: Rahat ve Huzurlu Uyku

En doğal hakkınız rahat ve keyifli bir uyku. Bu olumlama ile uyku sürecini keyifle geçirirken, uyanık yaşamda da sakin ve neşeli olmanın tadını çıkartacaksınız... Huzurla uyandığınız her gün sizi sağlıklı iletişim, yaratıcılığınızın artması, hayattan zevk alma ve pek çok pozitif şey kucaklıyor olacak.

İLETİŞİM

Telefon: 0536 733 26 91
E-posta: [email protected]
Whatsapp: 0536 733 26 91
Form: İletişim formu

KATILIMCI YORUMLARI

Işık Elçi Akademi © 2004 - 2024, Ataşehir, İstanbul 0536 733 26 91