Rehber Rüyalar

Kişisel gelişim yolculuğunun en önemli basamaklarından biri olan Rehber Rüyalar, size öz benliğinizin seçimlerini hatırlatan en etkin araçtır. Geldiği boyut nedeniyle bu rüyaların bilinçaltı rüyalarından farkı, ‘neden’ değil ‘ne’ ve ‘nasıl’ sorularını sordurarak, hayat amacınıza katkı sağlamalarıdır.


Öz benliğinizle ve onun da ötesinde tüm evrenle işbirliği kurmanıza, yaratıcılığınızı geliştirmenize, kısır döngülerinizi kırmanıza, özgüveninizi arttırmanıza, kendinizi ifade edebilmenize ve diğer birçok konuda gelişebilmenize vesile olur. Doğru yorumlandığında uyanık yaşamınızda pek çok mucizeyle karşılaşırsınız.


Rehber Rüyalar, kâmil insan olma yolunda kişisel gelişiminizi destekleyen, tekâmülünüze hizmet eden, nefsinizin arınmasına ve şifalanmasına vesile olan, yaratılışın başlangıcından itibaren var olan en temel kadim bilgilerden biridir.

Okur Yorumları

Işık hanımcım...öncelikle siz iyiki VARSINIZ 🤗

Hayatımda hep ne zaman ihtiyacım olsa kitaplarınızla yanıbaşımdasınız.
Yıl 2010...Rehber Rüyalar kitabınız sayesinde ilk kez tanıştım sizinle...başucumdan ayırmadım . Rüyalarımın tam da benim sandığım gibi bana biseyler söylemek istediğini anladım sayenizde.
Kızıma her zaman destek veren onu anlayan ve sevgiyle büyüten bir anne olarak bu yıl biseylere yetmediğimi anladım.
Başvurduğum kılavuzum yine siz oldunuz ve bir baktım ki Ergen anne babalar kitabınız tam da benim sorularıma cevap olacak.
Eliften Vav'a velayet yolunu bu akşam okumaya başlıyorum. Bana tam bir ışık oldunuz ve yolum sizinle aydınlanmaya devam ediyor.
Teşekkur ederim.

Gülümser H.

Hocam sizin rüyalarla ilgili yaptığınız çalışmalar, Türkiye'de rüyalara yeni bir bakış açısı getirdi. Ülkemiz de rüya yorumunu kaderden, faldan ayırıp özel bir karakter verdiniz.

Sonay Güzeltepe

İLETİŞİM

Telefon: 216 533 50 13
E-posta: [email protected]
Whatsapp: 0536 733 26 91
Form: İletişim formu

KATILIMCI YORUMLARI

Işık Elçi Akademi © 2004 - 2022, Ataşehir, İstanbul 216 533 50 13